gtk+ - en to my translation catalogue (934 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
my: "%s" ကို "%s" အ​ရည်အသွေး အတွက် "%s" အမျိုးအစား တန်ဖိုး တခု အဖြစ် အသွင်မပြောင်းနိုင်ဘူး

en: "%s" is not a valid attribute name
my: "%s" ဟာ မှန်တဲ့ ​အရည်အသွေး အမည်တခု မဟုတ်ဘူး

en: "%s" is not a valid attribute type
my: "%s" ဟာ မှန်တဲ့ ​အရည်အသွေး အမျိးအစားတခု မဟုတ်ဘူး

en: "Deepness" of the color.
my: အရောင်ရဲ့ "နက်နဲမှု"။

en: %1$s on %2$s
my: %2$s ပေါ်မှ %1$s

en: %s job #%d
my: %s အလုပ် #%d

en: (None)
my: (ဘာမျှမရှိ)

en: (disabled)
my: (ပိတ်ထားတယ်)

en: (unknown)
my: (အမည်မသိ)

en: --- No Tip ---
my: --- မှတ်ချက် မရှိဘူး ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
my: <%s> အစိတ်အပိုင်းမှာ မမှန်တဲ့ id "%s" ရှိတယ်

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
my: <%s> အစိတ်အပိုင်းမှာ "name" (သို့) "id" အရည်အသွေး တခု မရှိဘူး

en: A <%s> element has already been specified
my: <%s> အစိတ်အပိုင်း တခုကို သတ်မှတ်ထားပြီ

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
my: <text> အစိတ်အပိုင်းတခုဟာ <tags> အစိတ်အပိုင်း မတိုင်ခင် မဖြစ်ပွားနိုင်ဘူး

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
my: ဖိုင်တခု အမည် "%s" ရှိနေပြီ။ ၄င်းကို သင် အစားထိုးမလား။

en: A_t:
my: မှာ -

en: About %s
my: %s အကြောင်း

[ctx: Accelerator]
en: Disabled
my: ပိတ်ထားတယ်

[ctx: Accelerator]
en: Invalid
my: မမှန်ဘူး

en: Add Cover Page
my: စာမျက်နှာ အဖုံး ထည့်သွင်းပါ

en: Add the current folder to the bookmarks
my: လက်ရှိ ဖိုင်တွဲကို မှတ်သားချက်များဆီ ထည့်သွင်းပါ

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
my: ဖိုင်တွဲ '%s' ကို မှတ်သားချက်များဆီ ထည့်သွင်းပါ

en: Add the selected folder to the Bookmarks
my: ရွေးချယ်ထားတဲ့ ဖိုင်တွဲကို မှတ်သားချက်များဆီ ထည့်သွင်းပါ

en: Add the selected folders to the bookmarks
my: ရွေးချယ်ထားတဲ့ ဖိုင်တွဲများကို မှတ်သားချက်များဆီ ထည့်သွင်းပါ

en: Adjusts the volume
my: အသံပမာဏကို ညှိနှိုင်းပါ

en: Advanced
my: အဆင့်မြင့်သော

en: After
my: ပြီးနောက်

en: All sheets
my: အလွှာများ အားလုံး

en: Amharic (EZ+)
my: အမ်ဟာရစ် (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
my: အရောင်ထဲက အပြာရောင် အလင်း ပမာဏ။

en: Amount of green light in the color.
my: အရောင်ထဲက အစိမ်းရောင် အလင်း ပမာဏ။

en: Amount of red light in the color.
my: အရောင်ထဲက အနီရောင် အလင်း ပမာဏ။

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
my: အမည်မသိတဲ့ စာအမှတ် တွေ့ရပြီး စာအမှတ်များကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး။

en: Any Printer
my: ပုံနှိုပ်စက်

en: Application
my: လုပ်ငန်းသုံး ကိရိယာ

en: Artwork by
my: သရုပ်ဖော်ပုံသူ

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
my: အရည်အသွေး "%s" ဟာ တူညီတဲ့ <%s> အစိတ်အပိုင်းပေါ်မှာ နှစ်ကြိမ် ထပ်လုပ်တယ်

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
my: အရည်အသွေး "%s" ဟာ တူညီတဲ့ <%s> အစိတ်အပိုင်းပေါ်မှာ နှစ်ကြိမ် ထပ်လုပ်တယ်

en: Authentication
my: စစ်မှန်မှု

en: Authentication is required on %s
my: %s ပေါ်မှာ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to get a file from %s
my: %s မှ ဖိုင်တခုကို ရရှိဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to get attributes of job '%s'
my: %s အလုပ်ရဲ့ အရည်အသွေးများကို ရရှိဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to get attributes of printer %s
my: %s ပုံနှိုပ်စက်ရဲ့ အရည်အသွေးများကို ရရှိဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to get default printer of %s
my: %s စံထားချက် ပုံနှိုပ်စက်ကို ရရှိဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to get printers from %s
my: %s မှ ပုံနှိုပ်များကို ရရှိဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to print a document on %s
my: %s ပေါ်မှာ စာတမ်း တခုကို ပုံနှိုပ်ဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Authentication is required to print document '%s' on printer %s
my: %s ပုံနှိုပ်စက်ပေါ်မှာ %s စာတမ်းကို ပုံနှိုပ်ဖို့ စစ်မှန်မှု လိုအပ်တယ်

en: Auto Select
my: အလိုအလျှောက် ရွေးချယ်မှု

en: Axes
my: ပုဆိန်များ

en: BMP image has bogus header data
my: BMP ရုပ်ပုံမှာ ခေါင်းစီး အချက်အလက်ကြမ်း အတု ရှိတယ်

en: BMP image has unsupported header size
my: BMP ရုပ်ပုံမှာ လက်ခံမထားတဲ့ ခေါင်းစီး အရွယ် ရှိတယ်

en: Bad code encountered
my: ကုဒ် အမှား ကြုံနေတယ်

en: Be_fore:
my: အရင် -

en: Before
my: အလျင်

en: Billing Info
my: ငွေတောင်းလွှာ အချက်အလက်

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
my: PNG ရုပ်ပုံရဲ့ လိုင်းတခုစီမှ အတိုင်းအတာများဟာ မမှန်ဘူး။

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ PNGရဲ့ လိုင်းတခုစီမှ အတိုင်းအတာများဟာ မမှန်ဘူး။

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
my: "id" နဲ့ "name" ကို <%s> အစိတ်အပိုင်းမှာ တွေ့ရတယ်

en: Bottom to top
my: အောက်ခြေမှ ထိပ်

en: Bottom to top, left to right
my: ောက်ခြေမှ ထိပ်၊ ဘယ်မှ ညာ

en: Bottom to top, right to left
my: ောက်ခြေမှ ထိပ်၊ ညာမှ ဘယ်

en: Brightness of the color.
my: အရောင်ရဲ့ တောက်ပမှု။

en: CLASS
my: အမျိုးအစား

en: COLORS
my: အရောင်များ

en: C_ollate
my: စုစည်းစီစဉ်ပါ

en: C_reate
my: ဖန်တီးပါ

en: C_redits
my: အသိအမှတ်ပြုချက်များ

en: C_urrent Page
my: လက်ရှိ စာမျက်နှာ

en: Cache file created successfully.
my: ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းကို အောင်မြင်စွာ ဖန်တီးခဲ့တယ်။

en: Cannot allocate TGA header memory
my: TGA ခေါင်းစီး မှတ်ဉာဏ်ကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate colormap entries
my: အရောင်ဇယား ရေးသွင်းချက်များကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate colormap structure
my: အရောင်ဇယား တည်ဆောက်ပုံကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
my: အ၀င်အထွက်ကြားခံ အချက်အလက်ကြမ်း အတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
my: အ၀င်အထွက်ကြားခံ တည်ဆောက်ပုံအတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
my: TGA အကြောင်းအချက် တည်ဆောက်မှု အတွက် မှတ်ဉာဏ်ကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
my: PNM ရုပ်ပုံ ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
my: XPM ရုပ်ပုံ ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate new pixbuf
my: pixbuf အသစ်ကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
my: အ၀င်အထွက်ကြားခံ အချက်အလက်ကြမ်းကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Cannot change to folder because it is not local
my: ၄င်းဟာ ဒေသခံ မဟုတ်တဲ့ အတွက် ဖိုင်တွဲဆီ မပြင်ဆင်နိုင်ဘူး

en: Cannot open display: %s
my: ဖေါ်ပြချက်ကို မဖွင့်နိုင်ဘူး - %s

en: Cannot read XPM colormap
my: XPM အရောင်ဇယားကို မဖတ်နိုင်ဘူး

en: Cannot realloc IOBuffer data
my: အ၀င်အထွက်ကြားခံ အချက်အလက်ကြမ်းကို realloc မလုပ်နိုင်ဘူး

en: Caps Lock is on
my: စာလုံးကြီး ခလုတ် ဖွင့်နေတယ်

en: Cedilla
my: ဆယ်ဒီလာ

en: Circular table entry in GIF file
my: GIF ဖိုင်နဲ့ စက်ဝိုင်းပုံ ဇယား ရေးသွင်းချက်

en: Cl_ear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Classified
my: မျိုးတူခွဲထားချက်

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
my: မျက်စည်းခတ်ကိရိယာကို နှိုပ်ပါ၊ နောက် အဲဒီ အရောင်ကို ရွေးဖို့ သင့် မျက်နှာပြင်ပေါ် ​တနေရာရာမှာ အရောင်တခုကို နှိုပ်ပါ

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
my: ဒီအရောင်စပ် ဆေးခွက် ရေးသွင်းချက်ကို လက်ရှိ အရောင် သတ်မှတ်ဖို့ နှိုပ်ပါ။ ဒီရေးသွင်းချက်ကို ပြင်ဆင်ဖို့၊ ဒီမှာ အရောင်နမူနာတခုကို ဒရွတ်ဆွဲပါ (သို့) ၄င်းကို ညာဖက် နှိုပ်ပြီး "အရောင်ကို ဒီမှာ သိမ်းဆည်းပါ။  ကို​ ရွေးပါ။

en: Co_nnect
my: ချိတ်ဆက်ပါ

en: Color
my: အရောင်

en: Color Selection
my: အရောင် ရွေးချယ်မှု

en: Color Wheel
my: အရောင်ဘီး

en: Color _name:
my: အရောင် အမည် -

en: Command Line
my: အမိန့်ပေး လိုင်း

en: Complete, but not unique
my: ပြီးစီးတယ်၊ ဒါပေမဲ့ သီးခြား မဟုတ်ဘူး

en: Completing...
my: ပြီးစီးနေတယ်...

en: Compressed icons are not supported
my: ဖိသိပ်ထားတဲ့ ပုံသင်္ကေတများကို ထောက်ပံ့မထားဘူး

en: Confidential
my: အတွင်းရေးကိစ္စ

en: Connect _anonymously
my: အမည်မဖေါ်ပဲ ချိတ်ဆက်ပါ

en: Connect as u_ser:
my: သုံးစွဲသူ တဦးလို ချိတ်ဆက်ပါ -

en: Convert to PS level 1
my: PS အဆင့် ၁ အဖြစ် အသွင်ပြောင်းပါ

en: Convert to PS level 2
my: PS အဆင့် ၂ အဖြစ် အသွင်ပြောင်းပါ

en: Copie_s:
my: မိတ္တူးများ

en: Copies
my: မိတ္တူးများ

en: Copy URL
my: ကွန်ရက်တည်နေရာကကို ကူးယူပါ

en: Copy _Link Address
my: အချိတ်အဆက် လိပ်စာကို ကူးယူပါ

en: Copy _Location
my: မိတ္တူးကူးတဲ့ တည်နေရာ

en: Could not add a bookmark
my: မှတ်သားချက် တခုကို မထည့်သွင်းနိုင်ဘူး

en: Could not allocate memory: %s
my: မှတ်ဉာဏ်ကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး - %s

en: Could not clear list
my: စာရင်းကို မဖယ်ရှားနိုင်ဘူး

en: Could not create stream: %s
my: စီးကြောင်းကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး - %s

en: Could not decode ICNS file
my: ICNS ဖိုင်ကို စာဝှက်ဖေါ်လို့ မဖေါ်နိုင်ဘူး

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
my: ပုံသ​င်္ကေတ '%s' ကို မတွေ့နိုင်ဘူး။ အခင်းအကျင်း '%s' ကိုလည်း
    မတွေ့နိုင်ဘူး၊ ၄င်းကို သင်တပ်ဆင်ဖို့ လိုအပ်နိုင်တယ်။
    မိတ္တူတခုကို သင်ရနိုင်တဲ့ နေရာ - 
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
my: ရုပ်ပုံရဲ့ အမြင့်ကို မရနိုင်ဘူး (မကောင်းတဲ့ TIFF ဖိုင်)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
my: ရုပ်ပုံရဲ့ အကျယ်ကို မရနိုင်ဘူး (မကောင်းတဲ့ TIFF ဖိုင်)

en: Could not get information for file '%s': %s
my: '%s': %s ဖိုင်အတွက် အချက်အလက် မရနိုင်ဘူး

en: Could not mount %s
my: %s ကို အစမပျိုးနိုင်ဘူး

en: Could not read from stream: %s
my: စီးကြောင်းထဲမှာ မဖတ်နိုင်ဘူး - %s

en: Could not remove bookmark
my: မှတ်သားချက်ကို မဖယ်ရှားနိုင်ဘူး

en: Could not remove item
my: အချက်အလက်ကို မဖယ်ရှားနိုင်ဘူး

en: Could not rename %s back to %s: %s.
my: %s ကို %s: %s အဖြစ် ပြန်ပြီး အမည်မပြောင်းနိုင်ဘူး

en: Could not rename %s to %s: %s
my: %s ကို %s: %s အဖြစ် အမည် မပြောင်းနိုင်ဘူး

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
my: %s ကို %s: %s အဖြစ် အမည်​မပြောင်းနိုင်ဘူး၊ နောက် %s ကို မဖယ်ရှားနိုင်ဘူး။

en: Could not retrieve information about the file
my: ဖိုင်အကြောင်း အချက်အလက်ကို မထုတ်ယူနိုင်ဘူး

en: Could not seek stream: %s
my: စီးကြောင်းကို မရှာဖွေနိုင်ဘူး - %s

en: Could not select file
my: ဖိုင်ကို မရွေးနိုင်ဘူး

en: Could not send the search request
my: ရှာဖွေရေး တောင်းဆိုချက်ကို မပေးပို့နိုင်ဘူး

en: Could not show link
my: အချိတ်အဆက် မပြနိုင်ဘူး

en: Could not start the search process
my: ရှာဖွေရေး လုပ်ငန်းစဉ်ကို မစနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for color profile
my: အရောင် မှတ်တမ်းအတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for context buffer
my: စကားစပ် ကြားခံ အတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for header
my: ခေါင်းစီးအတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for line data
my: လိုင်း အချက်အလက်ကြမ်း အတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
my: JPEG ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for paletted data
my: အရောင်စပ် ဆေးခွက် အချက်အလက်ကြမ်း အတွက် မှတ်ဉာဏ် မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
my: BMP ဖိုင်ကို သိမ်းဆည်းဖို့ မှတ်ဉာဏ် ခွဲဝေလို့ မရနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory for stream
my: စီးကြောင်းအတွက် မှတ်ဉာဏ်ကို ခွဲဝေမပေးနိုင်ဘူး

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
my: ကြားခံ ရုပ်ပုံ အချက်အလက်ကြမ်းအတွက် မှတ်ဉာဏ်ကို မခွဲဝေနိုင်ဘူး

en: Couldn't convert filename
my: ဖိုင်အမည်ကို အသွင်းမပြောင်းနိုင်ဘူး

en: Couldn't create new pixbuf
my: pixbuf အသစ်ကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး

en: Couldn't decode image
my: ရုပ်ပုံကို စာဝှက် မဖေါ်နိုင်ဘူး

en: Couldn't load bitmap
my: ဘစ်မက်ကို မဖွင့်နိုင်ဘူး

en: Couldn't load metafile
my: metaဖိုင်ကို မဖွင့်နိုင်ဘူး

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
my: '%s' ဖိုင်ရဲ့ ရုပ်ပုံဖိုင် အမျိုးအစားကို နားမလည်ဘူး

en: Couldn't save
my: မသိမ်းဆည်းနိုင်ဘူး

en: Couldn't save the rest
my: ကျန်တာကို မသိမ်းဆည်းနိုင်ဘူး

en: Couldn't write to BMP file
my: BMP ဖိုင်ထဲ မရေးနိုင်ဘူး

en: Couldn't write to TIFF file
my: TIFF ဖိုင် မရေးသားနိုင်ဘူး

en: Create Fo_lder
my: ဖိုင်တွဲကို ဖန်တီးပါ

en: Create in _folder:
my: ဖိုင်တွဲထဲမျာ ဖန်တီးပါ -

en: Credits
my: အသိအမှတ်ပြုချက်များ

en: Cursor hotspot outside image
my: ရုပ်ပုံပြင်ပမှ Cursor အချက်အချာနေရာ

en: Custom %sx%s
my: စိတ်ကြိုက် ဖန်တီးချက် %sx%s

en: Custom Size %d
my: စိတ်ကြိုက် အရွယ် %d

en: Custom size
my: စိတ်ကြိုက် အရွယ်

en: Cyrillic (Transliterated)
my: ဆယ်ရီလစ် (အက္ခရာ ​ဖလှယ်ထားချက်)

en: DISPLAY
my: ဖေါ်ပြချက်

en: De_lete File
my: ဖိုင်ပယ်ဖျက်ပါ

en: Decreases the volume
my: အသံပမာဏကို တိုးပါ

en: Delete File
my: ဖိုင်ကို ပယ်ဖျက်ပါ

en: Desktop
my: စားပွဲတင်

en: Didn't get all lines of PCX image
my: PCX ရုပ်ပုံရဲ့ လိုင်းများ အားလုံးကို မယူရဘူး။

en: Dimensions of TIFF image too large
my: TIFF ရုပ်ပုံရဲ့ အတိုင်းအတာ အရမ်း ကြီးတယ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားတယ်

en: Do use the Wintab API [default]
my: Wintab API [စံထားချက်] ကို မသုံးနဲ့

en: Documented by
my: မှတ်တမ်းပြုစုသူ

en: Domain:
my: ဒိုမိန်း -

en: Don't batch GDI requests
my: GDI တောင်းဆိုချက်များ မစုစည်းနဲ့

en: Don't check for the existence of index.theme
my: ndex.theme တည်ရှိတာကို မစစ်ဆေးပါနဲ့

en: Don't include image data in the cache
my: ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းထဲမှာ ရုပ်ပုံ အချက်အလက်ကြမ်းကို မထည့်သွင်းနဲ့

en: Don't use the Wintab API for tablet support
my: အချပ် အထောက်အပံ့​အတွက် Wintab API ကို မသုံးနဲ့

en: Down Path
my: လမ်းကြောင်း အောက်

en: Duplicate object id '%s' on line %d (previously on line %d)
my: လိုင်း %2$d ပေါ်မှ ပုံတူပွားတဲ့ ၀တ္ထူ '%1$s' (အရင် လိုင်း %3$d ပေါ်မှ)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
my: အစိတ်အပိုင်း <%s> ကို အောက် <%s> မှာ ခွင့်မပြုဘူး

en: Embed GhostScript fonts only
my: ထည့်မြှပ်ထားတဲ့ သရဲစခရစ် ဖောင့်များသာ

en: Empty
my: နေရာလွတ်

en: Error creating folder '%s': %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ဖိုင်တွဲ ဖန်တီးခြင်း - '%s': %s

en: Error creating print preview
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ပုံနှိုပ်ရန် အစမ်းမြင်ကွင်း ဖန်တီးခြင်း

en: Error deleting file '%s': %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ဖိုင် ပယ်ဖျက်ခြင်း  '%s' - %s

en: Error from StartDoc
my: StartDoc မှ ချို့ယွင်းမှု

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
my: ဘာသာပြန်မှု ချို့ယွင်းတဲ့ JPEG ရုပ်ပုံ ဖိုင် (%s)

en: Error launching preview
my: ချို့ယွင်းတဲ့ အစမ်းမြင်ကွင်း ဖွင့်လှစ်ခြင်း

en: Error loading icon: %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ပုံသင်္ကေတ - %s

en: Error parsing option --gdk-debug
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ခွဲခြမ်းမှု ရွေးချယ်စရာ --gdk-debug

en: Error parsing option --gdk-no-debug
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ခွဲခြမ်းမှု ရွေးချယ်စရာ --gdk-no-debug

en: Error printing
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ပုံနှိုပ်ခြင်း

en: Error reading ICNS image: %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ICNS ရုပ်ပုံ ဖတ်ရူခြင်း - %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ဖိုင် "%s" မှ "%s" - %s သို့ အမည်ပြောင်းခြင်း

en: Error renaming file "%s": %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ဖိုင် အမည်ပြောင်းခြင်း "%s" - %s

en: Error renaming file to "%s": %s
my: ချို့ယွင်းတဲ့ ဖိုင် အမည်ပြောင်းခြင်း "%s" - %s

en: Error writing to image file: %s
my: ရေးသားချက် ချို့ယွင်းတဲ့ ရုပ်ပုံဖိုင် - %s

en: Error writing to image stream
my: ရုပ်ပုံ စီးကြောင်းမှာ ရေးသားချက် ချို့ယွင်းမှု

en: Even sheets
my: စုံကိန်း အလွှာများ

en: Excess data in file
my: ဖိုင်မှ ပိုသွားတဲ့ အချက်အလက်ကြမ်း

en: FLAGS
my: အလံများ

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
my: ရုပ်ပုံကို ရေးကူးစဉ် '%s' ကို ပိတ်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး၊ အချက်အလက်ကြမ်း အားလုံးကို မသိမ်းဆည်းတာ ဖြစ်နိုင်တယ် - %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
my: TIFF ဖိုင်မှ RGB အ​ချက်အလက်ကြမ်းကို ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to load TIFF image
my: TIFF ရုပ်ပုံ ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
my: သက်၀င်လှုပ်ရှားတဲ့ '%s': ဖွင့်လို့ မရတဲ့ အကြောင်းရင်းကို မသိရဘူး၊ ပျက်စီးတဲ့ သက်၀င်လှုပ်ရှားမှု ဖိုင်တခု ဖြစ်နိုင်တယ်

en: Failed to load icon
my: ပုံသ​င်္ကေတကို ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to load image '%s': %s
my: ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်တဲ့ ရုပ်ပုံ '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
my: ရုပ်ပုံ %s': ဖွင့်လို့ မရတဲ့ အကြောင်းရင်းကို မသိရဘူး၊ ပျက်စီးတဲ့ ဖိုင်တခု ဖြစ်နိုင်တယ်

en: Failed to open '%s' for writing: %s
my: '%s' ကို ဖွင့်ပြီး ရေးသားဖို့ မအောင်မြင်တဲ့ အရာ - %s

en: Failed to open TIFF image
my: TIFF ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to open file %s : %s
my: %s ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး %s

en: Failed to open file '%s': %s
my: ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်တဲ့ ဖိုင် '%s': %s

en: Failed to open temporary file
my: ယာယီဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to read from temporary file
my: ယာယီဖိုင်ထဲကို ဖတ်ဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to rewrite header
my: ခေါင်းစီးကို ပြန်ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to save TIFF image
my: TIFF ရုပ်ပုံ သိမ်းဆည်းဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write TIFF data
my: TIFF အချက်အလက်ကြမ်း ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write cache file: %s
my: ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းကို ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး %s

en: Failed to write folder index
my: ဖိုင်တွဲ အညွှန်းကို ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write hash table
my: ဟတ်ဇယားကို ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write header
my: ခေါင်းစီးကို ရေးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
my: XBM ရုပ်ပုံကို ဖွင့်နေစဉ် ယာယီဖိုင်ထဲ ရေးသားဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
my: XPM ရုပ်ပုံကို ဖွင့်နေစဉ် ယာယီဖိုင်ထဲ ရေးသားဖို့ မအောင်မြင်ဘူး

en: Failure reading GIF: %s
my: GIF ဖတ်ရှုခြင်း ချုံ့ယွင်းချက် - %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
my: ဆိုးရွားတဲ့ ချို့ယွင်းဖြစ်နေတဲ့ PNG ရုပ်ပုံ ဖိုင် - %s

en: Fatal error reading PNG image file
my: ဆိုးရွားတဲ့ ဖတ်ရှုမှု ချို့ယွင်းဖြစ်နေတဲ့ PNG ရုပ်ပုံ ဖိုင်

en: Fatal error reading PNG image file: %s
my: ဆိုးရွားတဲ့ ဖတ်ရှုမှု ချို့ယွင်းဖြစ်နေတဲ့ PNG ရုပ်ပုံ ဖိုင် - %s

en: File
my: ဖိုင်

en: File System
my: ဖိုင်စနစ်

en: File System Root
my: ဖိုင် နည်းစနစ် ပင်ရင်း

en: File does not appear to be a GIF file
my: GIF ဖိုင်တခု ဖြစ်ပုံ မပေါ်ဘူး

en: File not found: %s
my: မတွေ့ရှိတဲ့ ဖိုင် - %s

en: Files
my: ဖိုင်များ

en: Finishing
my: ပြီးနေပြီ

en: Fol_ders
my: ဖိုင်တွဲများ

en: Folder unreadable: %s
my: မဖတ်နိုင်တဲ့ ဖိုင်တွဲ - %s

en: Folders
my: ဖိုင်တွဲများ

en: Font
my: ဖောင့်

en: Font Selection
my: ဖောင့် ရွေးချယ်မှု

en: Forget password _immediately
my: စကားဝှက်ကို ချက်ခြင်း မေ့ထားပါ

en: Full Volume
my: အသံပမာဏ အပြည့်

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
my: GIF ဖိုင်မှာ အချို့ အချက်အလက်ကြမ်း ပျောက်နေခဲ့တယ် (၄င်းဟာ တနည်းနည်းနဲ့ တိဖြတ်တာ ဖြစ်နိုင်တယ်)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
my: GIF ရုပ်ပုံမှာ အများဆိုင် အရောင်ဇယား တခု မရှိဘူး၊ နောက်ပြီး အဲဒီ အထဲက ဘောင်တခုမှာ အများဆိုင် အရောင် ဇယား မရှိဘူး။

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
my: GIF ရုပ်ပုံ ပျက်နေတယ် (LZW ဖိသိပ်မှု မမှန်ဘူး)

en: GIF image loader cannot understand this image.
my: GIF ရုပ်ပုံ ဖွင့်ကိရိယာက ဒီရုပ်ပုံကို နားမလည်ဘူး။

en: GIF image was truncated or incomplete.
my: GIF ရုပ်ပုံဟာ တိဖြတ်ထားတယ် (သို့) မပြည့်စုံဘူး။

en: GTK+ Options
my: GTK+ ရွေးစရာများ

en: GTK+ debugging flags to set
my: GTK+ ပြဿနာရှင်းချက် အလံများကို ချမှတ်ရန်

en: GTK+ debugging flags to unset
my: GTK+ ပြဿနာရှင်းချက် အလံများကို မချမှတ်ရန်

en: Gamma
my: ဂါမာ

en: Gdk debugging flags to set
my: Gdk ချမှတ်ရန် ပြဿနာရှင်းတဲ့ အလံများ

en: Gdk debugging flags to unset
my: Gdk မချမှတ်ရန် ပြဿနာရှင်းတဲ့ အလံများ

en: General
my: အထွေထွေ

en: GhostScript pre-filtering
my: သရဲစခရစ် ကြို-စစ်ထုတ်ခြင်း

en: High
my: အမြင့်​

en: Hold the job until it is explicitly released
my: ၄င်းဟာ ရှင်းရှင်းလင်းလင်း ထုတ်ပြန်တဲ့ အထိ လုပ်ငန်းကို ထိန်းထားပါ

en: Icon '%s' not present in theme
my: အခင်းအကျင်းထဲမှာ '%s' ပုံသ​င်္ကေတ မရှိဘူး

en: Icon has zero height
my: ုံသင်္ကေတမှာ သုည အမြင့် ရှိတယ်

en: Icon has zero width
my: ပုံသင်္ကေတမှာ သုည အကျယ် ရှိတယ်

en: Image Quality
my: ရုပ်ပုံ အရည်အသွေး

en: Image file '%s' contains no data
my: ရုပ်ပုံဖိုင် '%s' မှာ အချက်အလက်ကြမ်း မရှိဘူး

en: Image format unknown
my: အမည်မသိ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: Image has invalid width and/or height
my: ရုပ်ပုံမှာ မမှန်တဲ့ အကျယ်နဲ့/(သို့)အမြင့်

en: Image has unsupported bpp
my: ရုပ်ပုံမှာ ထောက်ပံ့မထားတဲ့ bpp ရှိတယ်

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
my: ရုပ်ပုံမှာ ထောက်ပံ့မထားတဲ့ %d-bit ပြင်ညီများ အရေအတွက် ရှိတယ်

en: Image has zero height
my: ရုပ်ပုံမှာ သုည အမြင့် ရှိတယ်

en: Image has zero width
my: ရုပ်ပုံမှာ သုည အကျယ် ရှိတယ်

en: Image header corrupt
my: ရုပ်ပုံ ခေါင်းစီး ပျက်နေတယ်။

en: Image pixel data corrupt
my: ရုပ်ပုံ ပစ်ဆယ် အချက်အလက်ကြမ်း ပျက်သွားတယ်

en: Image too large to be saved as ICO
my: ICO လို သိမ်းဆည်းထားဖို့ ရုပ်ပုံ အရမ်းကြီးတယ်

en: Image type '%s' is not supported
my: ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား '%s' ကို လက်မခံဘူး

en: Image type currently not supported
my: လတ်တလော ထောက်ပံ့မထားတဲ့ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
my: ရုပ်ပုံ-ဖွင့်ပေးတဲ့ အစိတ်အပိုင်း %s က သင့်တော်တဲ့ ကြားခံမြင်ကွင်းကို မတင်ပို့​ဘူး၊ ခြားနားတဲ့ GTK မူအဆင့်​ တခုကြောင့် ဖြစ်နိုင်တယ်။

en: Incomplete hostname; end it with '/'
my: မပြည့်စုံတဲ့ အခြေစိုက်စခန်းအမည်၊ '/' နဲ့ အဆုံးသတ်တယ်

en: Increases the volume
my: အသံပမာဏကို တိုးပါ

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
my: ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား '%s' ဖွင့်လာတဲ့ နှစ်တိုးကို လက်မခံဘူး

en: Input
my: အသွင်း

en: Input _Methods
my: ရေးသွင်းချက် နည်းလမ်းများ

en: Insufficient memory to load PNG file
my: PNG ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မရှိဘူး

en: Insufficient memory to load PNM context struct
my: PNM အကြောင်းအချက် တည်ဆောက်ပုံကို ဖွင့်ဖို့ လုံလောက်တဲ့ မှတ်ဉာဏ် မရှိဘူး

en: Insufficient memory to load PNM file
my: PNM ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ လုံလေက်တဲ့ မှတ်ဉာဏ် မရှိဘူး

en: Insufficient memory to load XBM image file
my: XBM ရုပ်ပုံဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
my: ရုပ်ပုံကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး၊ မှတ်ဉာဏ်ကို ရှင်းလင်းဖို့ ရှိနေတဲ့ အချို့ လုပ်ငန်းသုံး ကိရိယာများကို စမ်းကြည့်ပါ

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
my: JPEG ၂၀၀၀ ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Insufficient memory to open TIFF file
my: TIFF ဖိုင် ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Insufficient memory to save image into a buffer
my: ရုပ်ပုံကို ကြားခံတခုအတွင်း သိမ်းဆည်းဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Insufficient memory to save image to callback
my: တန်ပြန်ခေါ်ဆိုရန် ရုပ်ပုံကို သိမ်းဆည်းဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
my: %ld ရုပ်ပုံနဲ့ %ld တခု သိုထားဖို့ လုံလောက်တဲ့ မှတ်ဉာဏ် မရှိဘူး၊ မှတ်ဉာဏ် သုံးစွဲမှုကို လျှော့ချဖို့ ရှိနေတဲ့ အချို့ လုပ်ငန်းသုံးကိရိယာများကို စမ်းကြည့်ပါ

en: Internal error in the GIF loader (%s)
my: အတွင်းပိုင်း ချို့ယွင်းတဲ့ GIF ဖွင့်ကိရိယာ (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
my: အတွင်းပိုင်း ချို့ယွင်းမှု၊ ရုပ်ပုံဖွင့်ကိရိယာ အစိတ်အပိုင်း '%s' က လုပ်ငန်းတခု ပြီးစီးဖို့ မအောင်မြင်ဘူး၊ ဒါပေမဲ့ မှားယွင်းမှုအတွက် အကြောင်းပြချက် တခု မပေးဘူး။

en: Inuktitut (Transliterated)
my: အင်နူသီတုတ် (အက္ခရာ ​ဖလှယ်ထားချက်)

en: Invalid URI
my: မမှန်တဲ့ ကွန်ရက်တည်နေရာ

en: Invalid UTF-8
my: မမှန်တဲ့ UTF-8

en: Invalid XBM file
my: မမှန်တဲ့ XBM ဖိုင်

en: Invalid XPM header
my: မမှန်တဲ့ XPM ခေါင်းစီး

en: Invalid argument to CreateDC
my: DC ကို ဖန်တီးဖို့ မမှန်တဲ့ ငြင်းချက်

en: Invalid argument to PrintDlgEx
my: DlgEx ကို ပုံနှိုပ်ဖို့ မမှန်တဲ့ ငြင်းချက်

en: Invalid file name
my: မမှန်တဲ့ ဖိုင်အမည်

en: Invalid handle to PrintDlgEx
my: DlgEx ကို ပုံနှိုပ်ဖို့ မမှန်တဲ့ ကိုင်တွယ်မှု

en: Invalid header in animation
my: သက်၀င်လှုပ်ရှားနေတဲ့ မမှန်တဲ့ ခေါင်းစီး

en: Invalid header in icon
my: ပုံသင်္ကေတထဲမှ မမှန်တဲ့ ခေါင်းစီး

en: Invalid path
my: မမှန်တဲ့ လမ်းကြောင်း

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
my: DlgEx ကို ပုံနှိုပ်ဖို့ မမှန်တဲ့ ပုံနှိုပ်စက်

en: Invalid root element: '%s'
my: မမှန်တဲ့ ပင်ရင်း အစိတ်အပိုင်း - '%s'

en: Invalid type function on line %d: '%s'
my: လိုင်း %d ပေါ်မှ မမှန်တဲ့ ရိုက်ထည့်ပုံ လုပ်ဆောင်ချက် - '%s'

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
my: JPEG ရဲ့ အရည်အသွေးဟာ တန်ဖိုး ၁ နဲ့ ၁၀၀ အကြားမှ တခု ဖြစ်ရမယ်၊ '%d' တန်ဖိုးကို ခွင့်မပြုဘူး။

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
my: JPEG ရဲ့ အရည်အသွေးဟာ တန်ဖိုး ၁ နဲ့ ၁၀၀ အကြားမှ တခု ဖြစ်ရမယ်၊ '%s' တန်ဖိုးကို မခွဲခြမ်းနိုင်ဘူး။

en: Job
my: အလုပ်

en: Job Details
my: အလုပ် အသေးစိတ်များ

en: Job Priority
my: အလုပ် ဦး​စားပေးချက်

en: Keys
my: သော့ချက်များ

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
my: PNG စာသား အတုံးများဟာ ASCII အက္ခရာများ ဖြစ်ရမယ်။

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
my: PNG စာသား အတုံးများရဲ့ သော့ချက်များမှာ အနည်းဆုံး အက္ခရာများ ၁ နဲ့ ၁၀၀ အကြား ရှိရမယ်။

en: LRE Left-to-right _embedding
my: LRE ဘယ်မှ ညာ ထည့်မြှပ်ထားချက်

en: LRM _Left-to-right mark
my: LRM ဘယ်မှ ညာ အမှတ်အသား

en: LRO Left-to-right _override
my: LRO ဘယ်မှ ညာ ပယ်ဖျက်ထားတယ်

en: Landscape
my: အလှဲလိုက်

en: Layout
my: အပြင်အဆင်

en: Left to right
my: ဘယ်မှ ညာ

en: Left to right, bottom to top
my: ဘယ်မှ ညာ၊ အောက်ခြေမှ ထိပ်

en: Left to right, top to bottom
my: ဘယ်မှ ညာ၊ ထိပ်မှ အောက်ခြေ

en: License
my: ခွင့်ပြုချက်

en: Load additional GTK+ modules
my: အပို GTK+ အစိတ်အပိုင်းများကို ဖွင့်ပါ

en: Location
my: တည်နေရာ

en: Long Edge (Standard)
my: ရှည်​လျားတဲ့ အစွန် (စံညွှန်း)

en: Low
my: အနိမ့်

en: MODULES
my: အစိတ်အပိုင်းများ

en: Make X calls synchronous
my: X ခေါ်​ဆိုချက်များ တပြိုင်နက် ဆောင်ရွတ်ပါ

en: Make all warnings fatal
my: သတိပေးချက် အားလုံးကို ​ဆိုးရွားစေပါ

en: Malformed chunk in animation
my: သက်၀င်လှုပ်ရှားနေတဲ့ ပုံမှန်မဟုတ်တဲ့ အတုံး

en: Manage Custom Sizes
my: စိတ်ကြိုက် အရွယ်များကို စီမံပါ...

en: Manage Custom Sizes...
my: စိတ်ကြိုက် အရွယ်များကို စီမံပါ...

en: Margins from Printer...
my: ပုံနှိုပ်စက်မှ ဘေးမျဉ်းများ...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
my: ဘေးမျဉ်များ -
     ဘယ်ဖက် - %s %s
     ညာဖက် - %s %s
     ထိပ် - %s %s
     အောက်ခြေ - %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
my: PNM ဖိုင်ထဲက အများဆုံး အရောင် တန်ဖိုးဟာ 0 ဖြစ်တယ်

en: Maximum color value in PNM file is too large
my: PNM ဖိုင်ထဲက အများဆုံး အရောင်တန်ဖိုးဟာ အလွန်ကြီးတယ်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Miscellaneous
my: သောင်းပြောင်းထွေလာ

en: Modified
my: ပြုပြင်ချက်

en: Multipress
my: မာလ်တီဖရက်

en: Muted
my: အသံပိတ်ထားပါ

en: NAME
my: အမည်

en: Name
my: အမည်

en: Name too long
my: အမည် အရမ်းရှည်တယ်

en: Need user intervention
my: သုံးစွဲသူ ၀င်စွတ်မှု လိုအပ်တယ်

en: New Folder
my: ဖိုင်တွဲ အသစ်

en: New accelerator...
my: အရှိန်မြှင့်ကိရိယာ အသစ်...

en: No XPM header found
my: XPM ခေါင်းစီး မတွေ့ရဘူး

en: No deserialize function found for format %s
my: %s အမျိုးအစားအတွက် အဆက်ဖြတ်တဲ့ လုပ်ဆောင်ချက် မတွေ့ရဘူး

en: No extended input devices
my: တိုးချဲ့ထားတဲ့ အသွင်း ကိရိယာများ မရှိဘူး

en: No item for URI '%s' found
my: '%s' တည်နေရာရဲ့ အချက်အလက် မတွေ့ရဘူး

en: No items found
my: အချက်အလက်များ မတွေ့ရဘူး

en: No match
my: မကိုက်ညီဘူး

en: No palette found at end of PCX data
my: PCX အချက်အလက်ကြမ်းရဲ့ အဆုံးမှာ အရောင်စပ် ဆေးခွက် မတွေ့ရဘူး

en: No pre-filtering
my: ကြို-စစ်ထုတ်ခြင်း မရှိ

en: No printer found
my: ပုံနှိုပ်စက် မတွေ့ဘူး

en: No recently used resource found with URI `%s'
my: `%s' တည်နေရာပါတဲ့ အရင်းအမြစ်ကို လောလောဆယ် မတွေ့ရဘူး

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
my: '%s' ထဲမှာ အခင်းအကျင်း အညွှန်းဖိုင် မရှိဘူး။
    ဒီမှာ ပုံသင်္ကေတ ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းက တခုကို သင်တကယ် ဖန်တီးလိုရင်၊ --ignore-theme-index ကို သုံးစွဲပါ။

en: No theme index file.
my: အခင်းအကျင်း အညွှန်း ဖိုင် မဟုတ်ဘူး။

en: None
my: ဘာမျှမရှိ

en: Not a valid icon cache: %s
my: မမှန်တဲ့ ပုံသင်္ကေတ ယာယီသိမ်းဆည်းခန်း တခု - %s

en: Not a valid page setup file
my: မမှန်တဲ့ စာမျက်နှာ တခု တပ်ဆင်တဲ့ ဖိုင်

en: Not available
my: မရနိုင်ဘူး

en: Not enough free memory
my: မှတ်ဉာဏ်အလွတ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
my: ဘောင်တခုကို GIF ဖိုင်နဲ့ ပေါင်းစပ်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load GIF file
my: GIF ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load ICO file
my: ICO ဖိုင်ကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load RAS image
my: RAS ရုပ်ပုံကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load animation
my: သက်၀င်လှုပ်ရှားမှုကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံးလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load bitmap image
my: bitmap ရုပ်ပုံကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Not enough memory to load icon
my: ပုံသင်္ကေတ ဖွင့်ဖို့ လုံလောက်တဲ့ မှတ်ဉာဏ် မရှိဘူး

en: Not enough memory to load image
my: ရုပ်ပုံကို ဖွင့်ဖို့ မှတ်ဉာဏ် မလုံလောက်ဘူး

en: Odd sheets
my: မကိန်း အလွှာများ

en: On _hold
my: ထိန်းထာချက်

en: One Sided
my: အနားတဖက်

en: Only local files may be selected
my: စက်တွင်းက ဖိုင်များကိုသာ ရွေးချယ်နိုင်တယ်

en: Op_acity:
my: အလင်းပိတ်မှု -

en: Open '%s'
my: '%s' ကို ဖွင့်ပါ

en: Opening %s
my: ဖွင့်နေတယ် %s

en: Or_ientation:
my: တည်နေရာ -

en: Other...
my: အခြား...

en: Out of paper
my: စာရွက် ကုန်သွားပြီ

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
my: စာသားထဲက အစွန်ဆုံး အစိတ်အပိုင်း ဟာ <text_view_markup> ဖြစ်ရမယ် <%s> မဟုတ်ဘူး

en: Output Tray
my: ရလဒ် လင်ဗန်း

en: Output a C header file
my: C ခေါင်းစီးဖိုင် တခု ရလဒ်

en: Output t_ray:
my: အထွက် လင်ဗန်း -

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
my: လက်ရှိ ယာယီသိမ်းဆည်းခန်း တခုကို နောက်ဆုံးနေ့အထ် ပယ်ဖျက်လိုက်တယ်၊

en: PDF _Pop directional formatting
my: PDF ပေါ်ထွက်ချက် တည်နေရာဆိုင်ရာ ပုံစံချထားခြင်း

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
my: PNG ဖိသိပ်မှု အဆင့်ဟာ တန်ဖိုး ၀ နဲ့ ၉ တန်ဖိုးကြားမှ တခု ဖြစ်ရမယ်၊ '%d' တန်ဖိုးကို ခွင့်မပြုဘူး။

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
my: PNG ဖိသိပ်မှု အဆင့်ဟာ တန်ဖိုး ၀ နဲ့ ၉ တန်ဖိုးကြားမှ တခု ဖြစ်ရမယ်၊ '%s' တန်ဖိုးကို ခွဲခြမ်းလို့ မရနိုင်ဘူး။

en: PNM file has an image height of 0
my: PNM ဖိုင်မှာ 0 ရဲ့ ရုပ်ပုံ အမြင့် တခု ရှိတယ်

en: PNM file has an image width of 0
my: PNM ဖိုင်မှာ 0 ရဲ့ ရုပ်ပုံ အကျယ် တခု ရှိတယ်

en: PNM file has an incorrect initial byte
my: PNM မှာ မမှန်တဲ့ ဘိုက်အစပိုင်း တခု ရှိတယ်

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
my: PNM ဖိုင်ဟာ အသိအမှတ်ပြုထားတဲ့ PNM ပုံစံခွဲတခုထဲမှာ မရှိဘူး

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
my: PNM ရုပ်ပုံဖွင့်ကိရိယာက ဒီ PNM ပုံစံခွဲကို ထောက်ပံ့မထားဘူး

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
my: PNM ပွင့်ကိရိယာက ကိန်းပြည့်တခုကို တွေ့ဖို့ မျှော်လင့်ထားတယ်၊ ဒါပေမဲ့ မတွေ့ခဲ့ဘူး။

en: Pag_es:
my: စာမျက်နှာများ -

en: Page %u
my: စာမျက်နှာ %u

en: Page Ordering
my: စာမျက်နှာ အစဉ်လိုက်

en: Page Setup
my: စာမျက်နှာ တပ်ဆင်မှု

en: Page or_dering:
my: စာမျက်နှာ စီစဉ်ခြင်း -

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Pages Per Sheet
my: အချပ်အလိုက် စာမျက်နှာများ

en: Pages per Sheet
my: အချပ်အလိုက် စာမျက်နှာများ

en: Pages per _sheet:
my: အချပ်အလိုက် စာမျက်နှာများ -

en: Pages per _side:
my: စာမျက်နှာများ အနားတခုစီ -

en: Paper
my: စာမျက်နှာ

en: Paper Margins
my: စာရွတ် ဘေးမျဉ်းများ

en: Paper Size
my: စာရွတ်အရွယ်

en: Paper Source
my: စာရွတ် အရင်းအမြစ်

en: Paper Type
my: စာရွတ် အမျိုးအစား

en: Paper _source:
my: စာမျက်နှာ အရင်းအမြစ် -

en: Paper _type:
my: စာမျက်နှာ အမျိုးအစား -

en: Password:
my: စကားဝှက် -

en: Path does not exist
my: လမ်းကြောင်း မရှိဘူး

en: Paused
my: ခေတ္တရပ်နားတယ်

en: Paused ; Rejecting Jobs
my: ခေတ္တရပ်နားထားတယ်၊ လုပ်ငန်းများကို ပယ်ချနေတယ်

en: Pick a Color
my: အရောင်တခုကို ရွေးပါ

en: Pick a Font
my: ဖောင့်တခုကို ရွေးပါ

en: Places
my: နေရာများ

en: Portrait
my: ထောင်လိုက်

en: Position on the color wheel.
my: အရောင်ဘီးပေါ်မှာ နေရာယူပါ

en: Postscript
my: နောက်ဆက်တွဲ

en: Premature end-of-file encountered
my: အချိန်မတန် ​ပျက်စီးမှု ဖြစ်နေတယ်

en: Preparing
my: ပြင်ဆင်နေတယ်

en: Preparing %d
my: ပြင်ဆင်နေတယ် %d

en: Pri_ority:
my: ဦးစားပေးချက် -

en: Print
my: ပုံနှိုပ်ပါ

en: Print Document
my: ပုံနှိုပ်ချက် စာရွတ်စာတမ်း

en: Print at
my: ပုံနှိုပ်တဲ့ နေရာ

en: Print at time
my: အချိန်နဲ့ ပုံနှိုပ်တယ်

en: Print to File
my: ဖိုင်ကို ပုံနှိုပ်ပါ

en: Print to LPR
my: LPR နဲ့ ပုံနှိုပ်ပါ

en: Print to Test Printer
my: ပုံနှိုပ်စက်ကို စမ်းဖို့ ပုံနှိုပ်ပါ

en: Printer
my: ပုံနှိုပ်စက်

en: Printer '%s' has no toner left.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ တွန်နာ မရှိတော့ဘူး။

en: Printer '%s' is currently off-line.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' ဟာ လောလောဆယ် ချိတ်ဆက်မဲ့မှာ ရှိနေတယ်။

en: Printer '%s' is low on at least one marker supply.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ အနည်းဆုံး ရေးမှတ်ကိရိယာ တခု ပံ့ပိုးချက် နည်းနေတယ်။

en: Printer '%s' is low on developer.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' ပုံဖေါ်သူ နည်းနေတယ်။

en: Printer '%s' is low on paper.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ စာရွတ် နည်းနေတယ်။

en: Printer '%s' is low on toner.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ တွန်နာ နည်းနေတယ်။

en: Printer '%s' is out of at least one marker supply.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ အနည်းဆုံး ရေးမှတ်ကိရိယာ တခု ပံ့ပိုးချက် မရှိတော့ဘူး။

en: Printer '%s' is out of developer.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ ပုံဖေါ်သူ မရှိတော့ဘူး။

en: Printer '%s' is out of paper.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' မှာ စာရွတ်မရှိတော့ဘူး။

en: Printer '%s' may not be connected.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' ကို ချိတ်ဆက်မထားနိုင်ဘူး။

en: Printer Default
my: ပုံနှိုပ်စက် စံထားချက်

en: Printer offline
my: ပုံနှိုပ်စက် ချိတ်ဆက်မဲ့

en: Printing %d
my: ပုံနှိုပ်နေတယ် %d

en: Program class as used by the window manager
my: ၀င်းဒိုး စီမံခန့်ခွဲသူ သုံးစွဲသလို ပရိုဂရမ် အမျိုးအစား

en: Program name as used by the window manager
my: ၀င်းဒိုး စီမံခန့်ခွဲသူ သုံးစွဲသလို ပရိုဂရမ် အမည်

en: RAS image has bogus header data
my: RAS ရုပ်ပုံမှာ ခေါင်းစီး အ​ချက်အလက်ကြမ်း အတု ရှိတယ်

en: RAS image has unknown type
my: RAS ရုပ်ပုံမှာ အမည်မသိတဲ့ အမျိုးအစား ရှိတယ်

en: RLE Right-to-left e_mbedding
my: RLE ညာမှ ဘယ် ထည့်မြှပ်ထားချက်

en: RLM _Right-to-left mark
my: RLM ညာမှ ဘယ် အမှတ်အသား

en: RLO Right-to-left o_verride
my: RLO ညာမှ ဘယ် ပယ်ဖျက်ထားတယ်

en: Range
my: အတိုင်းအတာ

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
my: PNM အကြမ်း အမျိုးအစားများက နမူနာ အချက်အလက်ကြမ်း မတိုင်ခင် အတိအကျ နေရာလပ် တခု လိုအပ်တယ်

en: Raw PNM image type is invalid
my: PNM အကြမ်း ရုပ်ပုံ အမျိုးအစားဟာ မမှန်ဘူး

en: Really delete file "%s"?
my: "%s" ကို တကယ် ပယ်ဖျက်မလား။

en: Received invalid color data
my: မမှန်ကန်တဲ့ အရောင် အချက်အလက်ကြမ်း ရရှိထားတယ်

en: Recently Used
my: လတ်တလော သုံးစွဲမှု

en: Rejecting Jobs
my: လုပ်ငန်းများကို ငြင်းပယ်နေတယ်

en: Remember _forever
my: အမြဲတမ်း မှတ်ထားပါ

en: Remember password until you _logout
my: သင်ထွက်ခွါတဲ့ အထိ စကားဝှက်ကို မှတ်ထားပါ

en: Remove
my: ဖယ်ရှားပါ

en: Remove the bookmark '%s'
my: မှတ်သားချက် '%s' ကို ဖယ်ရှားပါ

en: Remove the selected bookmark
my: ရွေးထားတဲ့ မှတ်သားချက်ကို ဖယ်ရှားပါ

en: Rename File
my: ဖိုင်ကို အမည်ပြောင်းပါ

en: Rename file "%s" to:
my: "%s" ဖိုင် အမည်ပြောင်းဖို့ -

en: Rename...
my: အမည်ပြောင်းပါ...

en: Resolution
my: ရှင်းလင်းပြတ်သားမှု

en: Reverse landscape
my: ​အလှဲလိုက် ပြောင်းပြန်

en: Reverse portrait
my: ထောင်လိုက် ပြောင်းပြန်

en: Right to left
my: ညာမှ ဘယ်

en: Right to left, bottom to top
my: ညာမှ ဘယ်၊ အောက်ခြေမှ ထိပ်

en: Right to left, top to bottom
my: ညာမှ ဘယ်၊ ထိပ်မှ အောက်ခြေ

en: SCREEN
my: မျက်နှာပြင်

en: Same as --no-wintab
my: --no-wintab နဲ့ တူတယ်

en: Sans 12
my: Sans ၁၂

en: Save in _folder:
my: ဖိုင်တွဲထဲမှာ သိမ်းဆည်းပါ -

en: Sc_ale:
my: ​​စကေး -

en: Screen
my: မျက်နှာပြင်

en: Se_lection
my: ရွေးချယ်မှု

en: Search
my: ​ရှာဖွေပါ

en: Search:
my: ​ရှာဖွေပါ

en: Secret
my: လျှို့ဝှက်ချက်

en: Select A File
my: ဖိုင်တခုကို ရွေးပါ

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
my: အပြင်စည်းမှ သင်လိုချင်တဲ့ အရောင်ကို ရွေးပါ။ အတွင်း တြိဂံကို သုံးပြီး အဲဒီ အရောင်ရဲ့ အလင်း အမှောင်ကို ရွေးပါ။

en: Select which type of documents are shown
my: ပြသတဲ့ စာတမ်းများ အမျိုးအစားကို ရွေးချယ်ပါ

en: Select which types of files are shown
my: ဖေါ်ပြမဲ့ ဖိုင်အမျိုးအစားများကို ရွေးချယ်ပါ

en: Serialized data is malformed
my: အခန်းဆက် အချက်အလက်ကြမ်းဟာ ပုံပျက်နေတယ်

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
my: အခန်းဆက် အချက်အလက်ကြမ်းဟာ ပုံပျက်နေတယ်။ ပထမ အပိုင်းမှာ GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001 မရှိဘူး

en: Short Edge (Flip)
my: တိုတောင်းတဲ့ အစွန် (အဖွင့်)

en: Shortcut %s already exists
my: ဖြတ်လမ်း %s ရှိပြီးပြီ

en: Shortcut %s does not exist
my: ဖြတ်လမ်း %s မရှိဘူး

en: Show GTK+ Options
my: GTK+ ရွေးစရာများကို ဖေါ်ပြပါ

en: Show _Hidden Files
my: ဖျောက်ထားတဲံ ဖိုင်များကို ဖေါ်ပြပါ

en: Show _Private Resources
my: သီးသန့် အရင်းအမြစ်များကို ဖေါ်ပြပါ

en: Show _Size Column
my: အရွယ်အစား ကော်လံကို ဖေါ်ပြပါ

en: Si_ze:
my: အရွယ် -

en: Simple
my: ရိုးရိုး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Size of the palette in 8 bit mode
my: ၈ ဘစ်စနစ်နဲ့ အရောင်စပ် ဆေးခွက် အရွယ်အစား

en: Sole completion
my: လုံး၀ ပြီးစီးမှု

en: Some of the settings in the dialog conflict
my: အညွှန်းစာမျက်နှာ အငြင်းပွားမှုထဲမှ အပြင်အဆင်များ တချို့

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
my: စာမျက်နှာ တခု (သို့) တခုထက် များတဲ့ အတိုင်းအတာကို သတ်မှတ်ပါ၊
     ဥပမာ၊ ၁-၃၊ ၇၊ ၁၁

en: Specify the time of print,
     e.g. 15:30, 2:35 pm, 14:15:20, 11:46:30 am, 4 pm
my: ပုံနှိုပ်ချိန်ကို သတ်မှတ်ပါ၊
     ဥပမာ၊ ၁၅:၃၀၊ ၂:၃၅ ညနေ၊ ၁၄:၁၅:၂၀၊ ၁၁:၄၆:၃၀ မနက်၊ 4 မနက်

en: Stack overflow
my: ဆင့်စီချက် လျှံသွားတယ်

en: Standard
my: စံညွှန်း

en: Starting %s
my: အစပြုနေတယ် %s

en: Status
my: အနေအထား

[ctx: Stock label]
en: Best _Fit
my: အကိုက်ညီဆုံး

[ctx: Stock label]
en: C_onnect
my: ချိတ်ဆက်ပါ

[ctx: Stock label]
en: Cu_t
my: ဖြတ်ယူပါ

[ctx: Stock label]
en: Decrease Indent
my: အတွင်းစည်း လျှော့ပါ

[ctx: Stock label]
en: Error
my: ချို့ယွင်းမှု

[ctx: Stock label]
en: Find and _Replace
my: ရှာပြီး အစားထိုးပါ

[ctx: Stock label]
en: Increase Indent
my: အတွင်းစည်း ချဲ့ပါ

[ctx: Stock label]
en: Information
my: အချက်အလက်

[ctx: Stock label]
en: Landscape
my: အလှဲလိုက်

[ctx: Stock label]
en: Page Set_up
my: စာမျက်နှာ တပ်ဆင်မှု

[ctx: Stock label]
en: Portrait
my: ထောင်လိုက်

[ctx: Stock label]
en: Print Pre_view
my: ပုံနှိုပ်ရန် အစမ်းမြင်ကွင်း

[ctx: Stock label]
en: Question
my: မေးခွန်း

[ctx: Stock label]
en: Reverse landscape
my: ​အလှဲလိုက် ပြောင်းပြန်

[ctx: Stock label]
en: Reverse portrait
my: ထောင်လိုက် ပြောင်းပြန်

[ctx: Stock label]
en: Save _As
my: သိမ်းဆည်းမဲ့ ပုံစံ

[ctx: Stock label]
en: Select _All
my: အားလုံးကို ရွေးချယ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: Warning
my: သတိပေးချက်

[ctx: Stock label]
en: Zoom _In
my: ချဲ့ကားပါ

[ctx: Stock label]
en: Zoom _Out
my: ကျုံ့ပါ

[ctx: Stock label]
en: _About
my: အကြောင်း

[ctx: Stock label]
en: _Add
my: ထည့်သွင်းပါ

[ctx: Stock label]
en: _Apply
my: အသုံးချပါ

[ctx: Stock label]
en: _Ascending
my: အတက်

[ctx: Stock label]
en: _Bold
my: စာလုံးမည်း

[ctx: Stock label]
en: _CD-Rom
my: စီဒီရွမ်

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
my: ရပ်ဆိုင်းပါ

[ctx: Stock label]
en: _Center
my: အလယ်

[ctx: Stock label]
en: _Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

[ctx: Stock label]
en: _Close
my: ပိတ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Color
my: အရောင်

[ctx: Stock label]
en: _Convert
my: အသွင်းပြောင်းပါ

[ctx: Stock label]
en: _Copy
my: မိတ္တူကူးပါ

[ctx: Stock label]
en: _Delete
my: ပယ်ဖျက်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Descending
my: အဆင်း

[ctx: Stock label]
en: _Discard
my: စွန့်ပစ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Disconnect
my: အချိတ်အဆက်ဖြတ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Edit
my: တည်းဖြတ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Execute
my: ဆောင်ရွတ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Fill
my: ဖြည့်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Find
my: ရှာဖွေပါ

[ctx: Stock label]
en: _Floppy
my: ဖလော်ပီ

[ctx: Stock label]
en: _Font
my: ဖောင့်

[ctx: Stock label]
en: _Fullscreen
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: Stock label]
en: _Harddisk
my: ဓါတ်ပြား

[ctx: Stock label]
en: _Help
my: အကူအညီ

[ctx: Stock label]
en: _Home
my: ပင်မ

[ctx: Stock label]
en: _Index
my: အညွှန်း

[ctx: Stock label]
en: _Information
my: အချက်အလက်

[ctx: Stock label]
en: _Italic
my: စာလုံးစောင်း

[ctx: Stock label]
en: _Jump to
my: ခုန်မဲ့နေရာ

[ctx: Stock label]
en: _Leave Fullscreen
my: မျက်နှာပြင်အပြည့် ရပ်နားပါ

[ctx: Stock label]
en: _Left
my: ဘယ်ဖက်

[ctx: Stock label]
en: _Network
my: ကွန်ရက်အချိတ်အဆက်

[ctx: Stock label]
en: _New
my: အသစ်

[ctx: Stock label]
en: _No
my: မလုပ်ဘူး

[ctx: Stock label]
en: _Normal Size
my: သာမန်အရွယ်

[ctx: Stock label]
en: _OK
my: ကောင်းပြိ

[ctx: Stock label]
en: _Open
my: ဖွင့်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Paste
my: ပွားယူပါ

[ctx: Stock label]
en: _Preferences
my: ဦးစားပေးချက်များ

[ctx: Stock label]
en: _Print
my: ပုံနှိုပ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Properties
my: ဂုဏ်အင်္ဂါရပ်များ

[ctx: Stock label]
en: _Quit
my: ပိတ်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Redo
my: ပြန်ပြင်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Refresh
my: ပြန်နှိုးပါ

[ctx: Stock label]
en: _Remove
my: ဖယ်ရှားပါ

[ctx: Stock label]
en: _Revert
my: ပြန်ထားပါ

[ctx: Stock label]
en: _Right
my: ညာဖက်

[ctx: Stock label]
en: _Save
my: သိမ်းဆည်းပါ

[ctx: Stock label]
en: _Spell Check
my: စာလုံးပေါင်း စစ်ဆေးပါ

[ctx: Stock label]
en: _Stop
my: ရပ်နားပါ

[ctx: Stock label]
en: _Strikethrough
my: မျဉ်းဖြတ် စာလုံး

[ctx: Stock label]
en: _Undelete
my: ပယ်ဖျက်မထားဘူး

[ctx: Stock label]
en: _Underline
my: မျဉ်းသားစာလုံး

[ctx: Stock label]
en: _Undo
my: ပြန်ဖြည်ပါ

[ctx: Stock label]
en: _Yes
my: ကောင်းပြီ

[ctx: Stock label, media]
en: P_ause
my: ခေတ္တရပ်နားပါ

[ctx: Stock label, media]
en: Pre_vious
my: အရင်

[ctx: Stock label, media]
en: R_ewind
my: ပြန်ရစ်ပါ

[ctx: Stock label, media]
en: _Forward
my: ရှေ့သို့

[ctx: Stock label, media]
en: _Next
my: နောက်တခု

[ctx: Stock label, media]
en: _Play
my: ဖွင့်ပါ

[ctx: Stock label, media]
en: _Record
my: မှတ်တမ်းတင်ပါ

[ctx: Stock label, media]
en: _Stop
my: ရပ်နားပါ

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Back
my: နောက်သို့

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Bottom
my: အောက်ခြေ

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Down
my: အောက်သို့

[ctx: Stock label, navigation]
en: _First
my: ပထမ

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Forward
my: ရှေ့သို့

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Last
my: ဒုတိယ

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Top
my: ထိပ်

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Up
my: အထက်သို့

en: TGA image has invalid dimensions
my: TGA ရုပ်ပုံမှာ မမှန်တဲ့ အတိုင်းအတာများ ရှိတယ်

en: TGA image type not supported
my: TGA ရုပ်ပုံ အမျိုးအစားကို ထောက်ခံ မထားဘူး

en: TIFFClose operation failed
my: TIFFအပိတ် လုပ်ဆောင်ချက် မအောင်မြင်ဘူး

en: T_wo-sided:
my: အနားနှစ်ဖက် -

en: Tag "%s" already defined
my: စာအမှတ် "%s" ကို သတ်မှတ်ထားပြီ

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
my: စာအမှတ် "%s" ဟာ ကြားခံထဲမှာ မရှိတဲ့အတွက် စာအမှတ်များကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး။

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
my: စာအမှတ် "%s" မှာ  မမှန်တဲ့ ဦးစားပေးမှု "%s" ရှိတယ်

en: Tag "%s" has not been defined.
my: စာအမှတ် "%s" ကို သတ်မှတ် မထားဘူး။

en: Thai-Lao
my: ထိုင်း-လောအို

en: The ANI image format
my: ANI ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The BMP image format
my: BMP ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The EMF image format
my: EMF ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The GIF image format
my: GIF ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The ICNS image format
my: ICNS ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The ICO image format
my: ICO ရုပ်ပုံ အမျိးအစား

en: The JPEG 2000 image format
my: JPEG ၂၀၀၀ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The JPEG image format
my: JPEG ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The PCX image format
my: PCX ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The PNG image format
my: PNG ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
my: PNM/PBM/PGM/PPM ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား အုပ်စု

en: The Sun raster image format
my: Sun ရာစတာ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The TIFF image format
my: TIFF ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The Targa image format
my: တာဂါ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The WBMP image format
my: WBMP ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The WMF image format
my: WMF ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The XBM image format
my: XBM ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The XPM image format
my: XPM ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
my: အရည်အသွေး "%s" ကို <%s> အစိတ်အပိုင်းမှာ နှစ်ကြိမ် တွေ့ရတယ်

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
my: အရောင်ကို သင်ရွေးထားပြီ။ ဒီအရောင်ကို အရောင်စပ်​ ဆေးခွက် ရေးသွင်းချက် တခုဆီ ဒရွတ်ဆွဲသွားပြီ နောက်မှာ သုံးဖို့ ၄င်းကို သိမ်းဆည်းပါ။

en: The cover is open on printer '%s'.
my: အဖုံးဟာ ပုံနှိုပ်စက် '%s' ပေါ် ဖွင့်နေတယ်။

en: The door is open on printer '%s'.
my: တံခါးဟာ ပုံနှိုပ်စက် '%s' ပေါ် ဖွင့်နေတယ်။

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
my: "%s" ဖိုင်ဟာ အခြား စက် (%s ခေါ်) မှာ ရှိနေပြီး ဒီပရိုဂရမ်မှာ ရနိုင်မှာ မဟုတ်ဘူး။
    ၄င်းကို ​သင်ရွေးချယ်ဖို့ သင်​ သေချာသလား။

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
my: ဖိုင် "%s" ထဲမှာ ရှိနေပြီ။ ၄င်းကို အစားထိုးရင် ၄င်းရဲ့ အကြောင်းအရာများကို ပယ်ဖျက်လိမ့်မယ်။

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
my: ဖိုင်အမည် "%s" မှာ ဖိုင်အမည်များမှာ ခွင့်မပြုတဲ့ လက္ခဏာများ ပါရှိတယ်

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
my: "%s" ဖိုင်အမည်ကို UTF-8 အဖြစ် အသွင်မပြောင်းနိုင်ဘူး။ (try setting the environment variable ပတ်၀န်းကျင် ကိန်းရှင် G_FILENAME_ENCODING ) ကို တပ်ဆင်ကြည့်ပါ - %s

en: The folder contents could not be displayed
my: ဖိုင်တွဲ အကြောင်းအရာများကို မဖေါ်ပြနိုင်ဘူး

en: The folder could not be created
my: ဖိုင်တွဲကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
my: အမည်တူ အခြား ဖိုင်တခု ရှိနေတဲ့ အတွက်၊ ဖိုင်တွဲကို မဖန်တီးနိုင်ဘူး။ ဖိုင်တွဲအတွက် အ​ခြား အမည်တခုကို သုံးစွဲကြည့်ပါ၊ (သို့) ဖိုင်ကို ပထမ ဦးဆုံး အမည်ပြောင်းပါ။

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
my: ဖိုင်တွဲအမည် "%s" မှာ ဖိုင်အမည်များမှာ ခွင့်မပြုတဲ့ လက္ခဏာများ ပါရှိတယ်

en: The generated cache was invalid.
my: ထုတ်လုပ်ထားတဲံ ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းဟာ မမှန်ဘူး။

en: The license of the program
my: ဒီပရိုဂရမ်ရဲ့ ခွင့်ပြုချက်

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
my: အဖြစ်နိုင်ချေဆုံး အကြောင်းရင်းမှာ ယာယီဖိုင်တခုကို မဖန်တီးနိုင်ခြင်း ဖြစ်တယ်။

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
my: အခု သင်ရွေးချယ်နေတဲ့ အရောင်နဲ့ နှိုင်းယှဉ်တဲ့ အနေနဲ့၊ အရင်-ရွေးချယ်တဲ့ အရောင်။ ဒီအရောင်ကို အရောင်စပ် ဆေးခွက် ရေးသွင်းချက် တခုထဲ သင် ဒရွတ်ဆွဲနိုင်တယ်၊ (သို့) ဒီအရောင်ကို လက်ရှိအတိုင်း အခြား အရောင် နမူနာ တလျှောက် ဒရွတ်ဆွဲသွားရင်း ရွေးချယ်ပါ။

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
my: ဒီပရိုဂရမ်က အညွှန်း​ ဒေမွန်းဆီ ချိတ်ဆက်မှု တခု မဖန်တီးနိုင်ဘူး။ ၄င်းကို လည်ပတ်နေဖို့ သေချာစေပါ။

en: There is a problem on printer '%s'.
my: ပုံနှိုပ်စက် '%s' ပေါ်မှာ ပြဿနာ တရပ် ရှိနေတယ်။

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
my: gdk-pixbuf တည်ဆောက်မှုက လက်မခံတဲ့ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား သိမ်းဆည်းမှု - %s

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
my: ဒီလုပ်ဆောင်ချက်ဟာ widget အမျိုးအစားများ အတွက် အသုံးမချနိုင်ဘူး '%s'

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
my: တီဂရစ်နာ-ဧရစ်ထရီယန် (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
my: တီဂရစ်နာ-အီသီယိုးပီယား (EZ+)

en: Time of print
my: ပုံနှိုပ်ချိန်

en: Top Secret
my: ထိပ်တန်း လျှို့ဝှက်ချက်

en: Top to bottom
my: ထိပ်မှ အောက်ခြေ

en: Top to bottom, left to right
my: ထိပ်မှ အောက်ခြေ၊ ဘယ်မှ ညာ

en: Top to bottom, right to left
my: ထိပ်မှ အောက်ခြေ၊ ညာမှ ဘယ်

en: Topdown BMP images cannot be compressed
my: အထက်အောက် BMP ရုပ်ပုံများကို မဖိသိပ်နိုင်ဘူး

en: Transformed JPEG has zero width or height.
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ JPEG မှာ သုည အကျယ်နဲ့ အမြင့် ရှိတယ်။

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ JPEG2000 မှာ သုည အကျယ် (သို့) အမြင့် ရှိတယ်

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ PNG မှာ ထောက်ပံ့မထားတဲ့ လိုင်းတွေ ရှိတယ်၊ ၃ (သို့) ၄ ဖြစ်ရမယ်။

en: Transformed PNG has zero width or height.
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ PNG မှာ သုည အကျယ် (သို့) အမြင့် ရှိတယ်။

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
my: အသွင်ပြောင်းထားတဲ့ PNG မှာ RGB (သို့) RGBA မရှိဘူး။

en: Translated by
my: ဘာသာပြန်ဆိုသူ

en: Transparency of the color.
my: အရောင်ရဲ့ ဖေါက်ထွင်းနိုင်မှု။

en: Turn off verbose output
my: ရှည်လျားတဲ့ ရလဒ်ကို ပိတ်ပါ

en: Turns volume down or up
my: အသံပမာဏကို လျှော့ (သို့) တိုးပါ

en: Two Sided
my: အနား နှစ်ဖက်

en: Type a file name
my: ဖိုင်တခု အမည် ​ရိုက်ထည့်ပါ

en: Type name of new folder
my: ဖိုင်တွဲသစ် အမည်ကို ​ရိုက်ထည့်ပါ

en: Unable to find an item with URI '%s'
my: တည်နေရာ '%s' ပါတဲ့ အချက်တခုကို မရှာနိုင်ဘူး

en: Unable to find include file: "%s"
my: မရှာနိုင်တဲ့ ထည့်သွင်းဖိုင် - "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
my: ရုပ်ပုံ-ဖွင့်တဲ့ အစိတ်အပိုင်းကို မဖွင့်နိုင်ဘူး - %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
my: pixmap_path ထဲမှ မရှာတွေ့နိုင်တဲ့ ရုပ်ပုံဖိုင် - "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
my: module_path ထဲမှာ အခင်းအကျင်း အင်ဂျင်ကို ရှာ​မတွေ့နိုင်ဘူး - "%s"

en: Unclassified
my: မျိုးတူခွဲမထားသော

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
my: အရောင်ဇယား ရေးသွင်းချက်များ အတွက် မမျှော်လင့်တဲ့ bitdepth

en: Unexpected character data on line %d char %d
my: မမျှော်လင့်တဲ့ အက္ခရာ အချက်အလက်ကြမ်း လိုင်းရေ %d အက္ခရာ %d မှာ ဖြစ်ပွားတယ်

en: Unexpected end of PNM image data
my: မမျှော်လင့်တဲ့ PNM ရုပ်ပုံ အချက်အလက်ကြမ်း အဆုံး

en: Unexpected icon chunk in animation
my: သက်၀င်လှုပ်ရှားနေတဲ့ မမျှော်လင့်တဲ့ ပုံသ​င်္ကေတ အတုံး

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
my: မမျှော်လင့်တဲ့ စာအမှတ် '%s' လိုင်းရေ %d အက္ခရာ %d မှာ စတင်တယ်

en: Unhandled tag: '%s'
my: မကိုင်တွယ်နိုင်တဲ့ စာအမှတ် - '%s'

en: Unknown
my: အမည်မသိ

en: Unknown error when trying to deserialize %s
my: %s ကို အဆက်ဖြတ်ဖို့ ကြိုးစားနေစဉ် အမည်မသိတဲ့ ချို့ယွင်းမှု

en: Unknown item
my: အမည်မသိတဲ့ အချက်အလက်

en: Unrecognized image file format
my: နားမလည်ဘူးတဲ့ ရုပ်ပုံဖိုင် အမျိုးအစား

en: Unspecified error
my: မခွဲခြားနိုင်တဲ့ ချို့ယွင်းမှု

en: Unsupported JPEG color space (%s)
my: ထောက်ပံ့မထားတဲ့ JPEG အရောင် နေရာလပ် (%s)

en: Unsupported animation type
my: လက်ခံမထားတဲ့ သက်၀င်လှုပ်ရှားမှု အမျိုးအစား

en: Unsupported depth for ICO file: %d
my: ICO ဖိုင်အတွက် မထောက်ပံ့တဲ့ ICO ဖိုင် - %d

en: Unsupported icon type
my: ထောက်ပံ့မထားတဲ့ ပုံသင်္ကေတ အမျိုးအစား

en: Unsupported image format for GDI+
my: GDI+ အတွက် ထောက်ပံ့မထားတဲ့ ရုပ်ပုံ အမျိုးအစား

en: Untitled filter
my: ခေါင်းစဉ်မတပ်တဲ့ စစ်ထုတ်ကိရိယာ

en: Up Path
my: လမ်ကြောင်း အထက်

en: Urgent
my: ​အရေးပေါ်

en: Username:
my: သုံးစွဲသူအမည် -

en: Validate existing icon cache
my: တည်ရှိ​တဲ့ ပုံသ​င်္ကေတ ယာယီသိမ်းဆည်းခန်းကို အတည်ပြုပါ

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
my: PNG စာသား အတုံး %s တန်ဖိုးကို ISO-8859-1 စာဝှက်ရေးသားခြင်း အဖြစ် အသွင်ပြောင်းလို့ မရနိုင်ဘူး။

en: Version %s of the GIF file format is not supported
my: GIF ဖိုင် အမျိုးအစားရဲ့ %s မူအဆင့်ကို မထောက်ပံ့ဘူး

en: Vietnamese (VIQR)
my: ဗီယက်နမ် (VIQR)

en: Volume
my: အသံပမာဏ

en: Volume Down
my: အသံပမာဏကို လျှော့ပါ

en: Volume Up
my: အသံပမာဏကို တိုးပါ

en: Width or height of TIFF image is zero
my: TIFF ရုပ်ပုံရဲ့ အကျယ်နဲ့ အမြင့် သုညဖြစ်တယ်

en: Window
my: ၀င်းဒိုး

en: Written by
my: ရေးသားသူ

en: X Input Method
my: X ဖြည့်သွင်းချက် နည်းလမ်း

en: X _tilt:
my: အလျား တိမ်းစောင်းမှု

en: X display to use
my: X သုံးစွဲရန် ဖေါ်ပြချက်

en: X screen to use
my: X သုံးစွဲရန် မျက်နှာပြင်

en: XPM file has image height <= 0
my: XPM ဖိုင်ရဲ့ ရုပ်ပုံ အမြင့် <= 0

en: XPM file has image width <= 0
my: XPM ဖိုင်ရဲ့ ရုပ်ပုံ အကျယ် <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
my: XPM ဖိုင်မှာ မမှန်တဲ့ အရောင်များရဲ့ အရေအတွက် ရှိတယ်

en: XPM has invalid number of chars per pixel
my: XPM မှာ အက္ခရာများရဲ့ မမှတ်တဲ့ အစက် အရေအတွက် ရှိတယ်

en: Y t_ilt:
my: ဒေါင် တိမ်းစောင်းမှု

en: Yesterday at %H:%M
my: ​မနေ့ %H:%M မှာ

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
my: HTML-စတိုင် hexadecimal ​အရောင် တန်ဖိုးတခု၊ (သို့) ဒီရေးသွင်းချက်ထဲမှာ ရိုးရိုး 'လိမ္မော်ရောင်' လို အရောင် အမည်တခုကို သင် ရေးထည့်နိုင်တယ

en: ZWJ Zero width _joiner
my: ZWJ သုည အကျယ်_ပါ၀င်သူ

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
my: ZWNJ သုည အကျယ်_ပါ၀င်သူမရှိ

en: ZWS _Zero width space
my: ZWS _သုည ​နေရာလပ် အကျယ်

en: _Add
my: ထည့်သွင်းပါ

en: _Add to Bookmarks
my: မှတ်သားချက်များကို ထည့်သွင်းပါ

en: _After:
my: ပြီးနောက် -

en: _All Pages
my: စာမျက်နှာအားလုံး

en: _Billing info:
my: ကုန်ကျစာရင်း -

en: _Blue:
my: အ​ပြာရောင် -

en: _Bottom:
my: အောက်ခြေ -

en: _Browse for other folders
my: အခြားဖိုင်တွဲများကို လှော်လှန်ပါ

en: _Clear List
my: စာရင်းကို ရှင်းလင်းပါ

en: _Device:
my: ကိရိယာ -

en: _Domain:
my: ဒိုမိန်း -

en: _Family:
my: အုပ်စု -

en: _Files
my: ဖိုင်များ

en: _Folder name:
my: ဖိုင်တွဲ အမည် -

en: _Format for:
my: ပုံစံချမဲ့ အရာ -

en: _Gamma value
my: ဂါမာ တန်ဖိုး

en: _Green:
my: အစိမ်းရော -

en: _Height:
my: အမြင့် -

en: _Hue:
my: အရောင်အသွေး -

en: _Insert Unicode Control Character
my: ယူနီကုဒ် အထိန်း အက္ခရာကို ထည့်သွင်းပါ

en: _Left:
my: ဘယ်​ဖက် -

en: _License
my: ခွင့်ပြုချက်

en: _Location:
my: တည်နေရာ -

en: _Mode:
my: စနစ် -

en: _Name:
my: အမည် -

en: _New Folder
my: ဖိုင်တွဲအသစ်

en: _Now
my: ယခု

en: _Only print:
my: ပုံနှိုပ်ရန်သာ -

en: _Open Link
my: အချိတ်အဆက် ဖွင့်ပါ

en: _Orientation:
my: တည်နေရာ -

en: _Output format
my: ရလဒ် အမျိုးအစား

en: _Palette:
my: အရောင်စပ် ဆေးခွက် -

en: _Paper size:
my: စာရွတ်အရွယ် -

en: _Password:
my: စကားဝှက် -

en: _Places
my: နေရာများ

en: _Pressure:
my: ဖိအား -

en: _Preview:
my: အစမ်းမြင်ကွင်း -

en: _Red:
my: အနီ -

en: _Remove
my: ဖယ်ရှားပါ

en: _Remove From List
my: စာရင်းမှ ဖယ်ရှားပါ

en: _Rename
my: အမည်ပြောင်းပါ

en: _Rename File
my: ဖိုင် အမည်ပြောင်းပါ

en: _Replace
my: အစားထိုးပါ

en: _Reverse
my: ပြန်လှည့်ပါ

en: _Right:
my: ညာဖက် -

en: _Saturation:
my: ပျော်၀င်မှု -

en: _Save color here
my: အ​ရောင်ကို ဒီမှာ သိမ်းဆည်းပါ

en: _Save in folder:
my: ဖိုင်တွဲထဲ သိမ်းဆည်းပါ -

en: _Selection:
my: ရွေးချယ်မှု -

en: _Style:
my: စတိုင် -

en: _Top:
my: ထိပ် -

en: _Username:
my: သုံးစွဲသူအမည် -

en: _Value:
my: တန်ဖိုး -

en: _Wheel:
my: ဘီး -

en: _Width:
my: အကျယ် -

en: _X:
my: အလျား -

en: _Y:
my: ဒေါင် -

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
my: ကခဂဃငစဆဇဈည

en: calendar:MY
my: ပြက္ခဒိန် - MY

en: calendar:week_start:0
my: ပြက္ခဒိန် - week_start:0

en: default:LTR
my: စံထားချက် - LTR

en: default:mm
my: စံထားချက် - mm

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
my: ချိတ်ဆက်အမှတ် '%s' နဲ့ '%s' အတွက် ကွဲပြားတဲ့ အိုင်အချက်အလက်ကြမ်များကို တွေ့ရှိတယ်

en: inch
my: လက်မ

[ctx: input method menu]
en: System
my: နည်းစနစ်

[ctx: input method menu]
en: System (%s)
my: နည်းစနစ် (%s)

[ctx: keyboard label]
en: BackSpace
my: နောက်ဆုတ်

[ctx: keyboard label]
en: Backslash
my: နောက် မျဉ်းစောင်း

[ctx: keyboard label]
en: Begin
my: စတင်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Delete
my: ပယ်ဖျက်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Down
my: ​အောက်သို့

[ctx: keyboard label]
en: End
my: ပြီးပြီ

[ctx: keyboard label]
en: Escape
my: လွတ်မြေက်မှု

[ctx: keyboard label]
en: Home
my: ပင်မ

[ctx: keyboard label]
en: Hyper
my: ဟိုင်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Insert
my: ထည့်သွင်းပါ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Begin
my: KP_စတင်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Delete
my: KP_ပယ်ဖျက်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Down
my: KP_အောက်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_End
my: KP_ပြီးပြီ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Enter
my: KP_ရေးသွင်းချက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Home
my: KP_ပင်မ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Insert
my: KP_ထည့်သွင်းပါ

[ctx: keyboard label]
en: KP_Left
my: KP_ဘယ်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Next
my: KP_နောက်တခု

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Down
my: KP_စာမျက်နှာ_အောက်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Up
my: KP_စာမျက်မှာ_အပေါ်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Prior
my: KP_အလျင်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Right
my: KP_ညာဖက်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Space
my: KP_နေရာလပ်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Tab
my: KP_အကွက်ခုန်

[ctx: keyboard label]
en: KP_Up
my: KP_အပေါ်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: Left
my: ဘယ်ဖက်

[ctx: keyboard label]
en: Multi_key
my: သော့ချက်_အများ

[ctx: keyboard label]
en: Num_Lock
my: ကိန်းဂဏန်း_ပိတ်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Page_Down
my: အောက်_စာမျက်နှာ

[ctx: keyboard label]
en: Page_Up
my: အထက်_စာမျက်နှာ

[ctx: keyboard label]
en: Pause
my: ခေတ္တရပ်နားပါ

[ctx: keyboard label]
en: Print
my: ပုံနှိုပ်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Return
my: ပြန်ပို့ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Right
my: ညာဘက်

[ctx: keyboard label]
en: Scroll_Lock
my: လှိမ့်ဆင်းမှု_ပိတ်ပါ

[ctx: keyboard label]
en: Space
my: နေရာလပ်

[ctx: keyboard label]
en: Super
my: ထိပ်တန်း

[ctx: keyboard label]
en: Sys_Req
my: စက်_လိုအပ်ချက်

[ctx: keyboard label]
en: Tab
my: စာအမှတ်

[ctx: keyboard label]
en: Up
my: အပေါ်

en: mm
my: မမ

en: none
my: ဘာမျှမရှိ

en: output.%s
my: ရလဒ်။%s

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
my: #၁၀ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
my: #၁၁ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
my: #၁၂ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
my: #၁၄ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
my: #၉ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: 10x11
my: ၁၀x၁၁

[ctx: paper size]
en: 10x15
my: ၁၀x၁၅

[ctx: paper size]
en: 11x12
my: ၁၁x၁၂

[ctx: paper size]
en: 11x15
my: ၁၁x၁၅

[ctx: paper size]
en: 12x19
my: ၁၂x၁၉

[ctx: paper size]
en: 5x7
my: ၅x၇

[ctx: paper size]
en: 7x9 Envelope
my: ၇x၉ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: 9x11 Envelope
my: ၉x၁၁ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: A0x2
my: A0x၂

[ctx: paper size]
en: A0x3
my: A0x၃

[ctx: paper size]
en: A1x4
my: A1x၄

[ctx: paper size]
en: A2x3
my: A2x၃

[ctx: paper size]
en: A2x4
my: A2x၄

[ctx: paper size]
en: A2x5
my: A2x၅

[ctx: paper size]
en: A3 Extra
my: အပို A3

[ctx: paper size]
en: A3x3
my: A3x၃

[ctx: paper size]
en: A3x4
my: A3x၄

[ctx: paper size]
en: A3x5
my: A3x၅

[ctx: paper size]
en: A3x6
my: A3x၅

[ctx: paper size]
en: A3x7
my: A3x၆

[ctx: paper size]
en: A4 Extra
my: အပို A4

[ctx: paper size]
en: A4 Tab
my: A4 စာအမှတ်

[ctx: paper size]
en: A4x3
my: A4x၃

[ctx: paper size]
en: A4x4
my: A4x၄

[ctx: paper size]
en: A4x5
my: A4x၅

[ctx: paper size]
en: A4x6
my: A4x၆

[ctx: paper size]
en: A4x7
my: A4x၇

[ctx: paper size]
en: A4x8
my: A4x၈

[ctx: paper size]
en: A4x9
my: A4x၉

[ctx: paper size]
en: A5 Extra
my: အပို A5

[ctx: paper size]
en: Arch A
my: မုခ်ခုံး A

[ctx: paper size]
en: Arch B
my: မုခ်ခုံး B

[ctx: paper size]
en: Arch C
my: မုခ်ခုံး C

[ctx: paper size]
en: Arch D
my: မုခ်ခုံး D

[ctx: paper size]
en: Arch E
my: မုခ်ခုံး E

[ctx: paper size]
en: B5 Extra
my: အပို B5

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
my: ကြော်ကီ ၂ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
my: ကြော်ကီ ၃ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
my: ကြော်ကီ ၄ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
my: DL စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Dai-pa-kai
my: ဒိုင်-ပါ-ကိုင်

[ctx: paper size]
en: European edp
my: ဥရောပဆိုင်ရာ edp

[ctx: paper size]
en: Executive
my: စီမံခန့်ခွဲရေး

[ctx: paper size]
en: FanFold European
my: ဖန်ဖိုး ဥရောပ

[ctx: paper size]
en: FanFold German Legal
my: ဖန်ဖိုး တရားဝင် ဂျာမန်

[ctx: paper size]
en: FanFold US
my: ဖန်ဖိုး ယူအက်စ်

[ctx: paper size]
en: Folio
my: စာအုပ်ကြီး

[ctx: paper size]
en: Folio sp
my: sp စာအုပ်ကြီး

[ctx: paper size]
en: Government Legal
my: တရားဝင် အစိုးရ

[ctx: paper size]
en: Government Letter
my: အစိုးရ ပေးစာ

[ctx: paper size]
en: Index 3x5
my: အညွှန်း ၃x၅

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 (postcard)
my: အညွှန်း ၄x၆ (ပိုစကတ်)

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 ext
my: အပို အညွှန်း ၄x၆

[ctx: paper size]
en: Index 5x8
my: အညွှန်း ၅x၈

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
my: ဖိတ်ကြားတဲ့ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Invoice
my: အမှာစာ

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
my: အီတလီ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
my: ဘုရင့် စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
my: တကိုယ်​ရေ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
my: ပိုးစ်ဖစ် စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: Quarto
my: စာအုပ်ငယ်

[ctx: paper size]
en: Small Photo
my: ဓါတ်ပုံငယ်

[ctx: paper size]
en: Super A
my: ဆူပါ A

[ctx: paper size]
en: Super B
my: ဆူပါ B

[ctx: paper size]
en: Tabloid
my: လူပြိန်းကြိုက် သတင်းစာ

[ctx: paper size]
en: US Legal
my: ​တရားဝင် ယူအက်စ်

[ctx: paper size]
en: US Legal Extra
my: အပို ​တရားဝင် ယူအက်စ်

[ctx: paper size]
en: US Letter
my: ယူအက်စ်စာ

[ctx: paper size]
en: US Letter Extra
my: အပို ယူအက်စ် ပေးစာ

[ctx: paper size]
en: US Letter Plus
my: အပို ယူအက်စ် ပေးစာ

[ctx: paper size]
en: Wide Format
my: ကျယ်ပြန့်တဲ့ အမျိုးအစား

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
my: a2 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
my: c5 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
my: ဟာဂါဂီ (ပိုစကတ်)

[ctx: paper size]
en: juuro-ku-kai
my: ဂျူးရို-ဂူ-ကိုင်း

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
my: ကာဟူး စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
my: ကာကူး၂ စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
my: အော်ဖူဂူ (အကြောင်းပြ ပိုစကတ်)

[ctx: paper size]
en: pa-kai
my: ပါ-ကိုင်း

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
my: prc1 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
my: prc10 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
my: prc2 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
my: prc3 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
my: prc4 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
my: prc5 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
my: prc6 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
my: prc7 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
my: prc8 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: prc9 Envelope
my: prc1 စာအိတ်

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
my: စာအိတ်

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
my: အမှုကိစ္စမှာ ပိတ်ဆို့နေတယ်

[ctx: print operation status]
en: Finished
my: ပြီးသွားပြီ

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
my: ချို့ယွင်းမှုနဲ့ ပြီးစီးသွားတယ်

[ctx: print operation status]
en: Generating data
my: အချက်အလက်ကြမ်းကို ထုတ်လုပ်နေတယ်

[ctx: print operation status]
en: Initial state
my: အလျင် အနေအထား

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
my: ပုံနှိုပ်ဖို့ ပြင်ဆင်နေတယ်

[ctx: print operation status]
en: Printing
my: ပုံနှိုပ်နေတယ်

[ctx: print operation status]
en: Sending data
my: အချက်အလက်ကြမ်းကို ပေးပို့နေတယ်

[ctx: print operation status]
en: Waiting
my: စောင့်ဆိုင်းနေတယ်

en: test-output.%s
my: အစမ်း-ရလဒ်။%s

en: unsupported RAS image variation
my: ထောက်ပံ့ထားတဲ့ RAS ရုပ်ပုံ ကွာခြားမှု

[ctx: year measurement template]
en: 2000
my: ၂၂၂၂
